نفرات برتر جشنواره رویش از ایده تا ثروت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان اهر معرفی شدند

royesh

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی، امیر قیامی راد با طرح " کفش دیابتی برای جلوگیری از زخم‌های پا " رتبه اول، مهدی احمدی سابق با طرح " تولید کرم ضد لک و روشن‌کننده پوست" عنوان دوم و سپیده جعفری با طرح " استفاده از فناوری‌های هوشمند تعاملی برای بازی وارسازی محتوای کتب درسی و زنگ ورزش " رتبه سوم این جشنواره را کسب کردند.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه این جشنواره بابیان اینکه این جشنواره باهدف حمایت از ایده‌های نو، استعدادهای درخشان و کارآفرینان و بستری برای تولید و تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان برگزار شد گفت:76 طرح به دبیرخانه این جشنواره ارسال‌شده بود که از این تعداد 26 طرح به مرحله داوری راه یافت.

واعظی افزود: از طرح‌های راه‌یافته به مرحله داوری 3 طرح به‌عنوان رتبه‌های برتر معرفی شد و 13 طرح نیز موردحمایت قرار گرفت.

وی از حمایت 10 میلیارد ریالی از طرح‌های منتخب این جشنواره خبر داد و گفت: طرح‌های برتر جشنواره بدون نیاز به داوری مجدد در مرکز رشد اهر مستقر خواهند شد و تسهیلات حمایتی 36 ماهه 200 تا 300 میلیون ریالی با بهره 3 درصد و با تنفس 3 ساله و بدون نیاز به ضامن پرداخت خواهد شد.
https://www.iribnews.ir/00DFQS

 

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer