آغاز انتخاب رشته دکتری ۱۴٠٠ برای ۱۲رشته دکتری دانشگاه آزاد اهر

A D

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با اشاره به آغاز انتخاب رشته های دکتری ۱۴۰۰، به رشته های موجود دکتری این دانشگاه اشاره کرد و افزود داوطلبان می توانند برای ادامه تحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر را با رشته متنوع در حوزه علوم انسانی، علوم پایه و فنی و مهندسی انتخاب نمایند.

دکتر علی سلیمی افزود دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان به عنوان اولین واحد بسیار بزرگ آذربایجانشرقی بعد از واحد تبریز با فضای مناسب،اساتید مجرب و امکانات و تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی و فراهم نمودن تمهیدات ویژه در حوزه مالی، رفاهی، آموزشی و پژوهشی در خدمت علاقمندان تحصیل در مقطع دکتری این دانشگاه می باشد.

وی گفت این دانشگاه بزرگترین مرکز آموزش عالی بین دانشگاههای دولتی و غیر دولتی منطقه ارسباران می باشد و هم اکنون جمع قابل توجهی از دانشجویان عزیز در ۱۲ رشته دکتری مشغول تحصیل در این دانشگاه هستند.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استانوآذربایجان شرقی به رشته های پر مخاطب این دانشگاه اشاره کرد وافزود دکتری زبان و ادبیات فارسی، آب و هوا شناسی، علوم زمین-پترولوژی، شیمی -شیمی آلی، ژنتیک مولکولی، مهندسی برق-مخابرات، مهندسی معدن- اکتشاف مواد معدنی،مهندسی معدن-استخراج مواد معدنی، مهندسی شیمی، معماری، آموزش زبان انگلیسی، زبان شناسی را از جمله این رشته ها اعلام کرد

وی انتخاب رشته دوره دکتری را از 31 فروردین تا پایان روز چهارشنبه 8 اردیبهشت اعلام کردو افزود داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا 80 رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

دکتر سلیمی اضافه کرد داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت کنند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer