پیام تبریک دکتر علی سلیمی شاملو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به مناسبت آغاز سال 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن عید سعید نوروز، این آیین باستانی به یادگار مانده از نیاکان خود را در آغازین روزهای بهاری که نشأت گرفته از شکوفایی دوباره طبیعت است به فال نیک گرفته و امیدواریم در سال جدید با ریشه کنی ویروس منحوس کرونا، دوباره نشاط وشادابی به جامعه برگردد و استشمام هوای تازه بهاری را همراه با ریشه کنی ویروس کرونا جشن بگیریم.

وچه خوب است در این روزهای مبارک و فرخنده با تحول درونی و احترام به همنوعان شاد بود و کینه ها و کدورت ها را کنار گذاشته ومحبت و همدلی را در دلها جایگزین نمائیم.

اینجانب با تبریک مجدد این عید باستانی خدمت خانواده بزرگ دانشگاه آزاداسلامی، اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز امید است با پشت سر گذاشتن سختی های کرونایی در سال جدید با توکل وعنایت خداوند تبارک وتعالی و همراهی و حمایت همه شما عزیزان بتوانیم شاهد پیشرفت،توسعه همه جانبه در بزرگترین دانشگاه منطقه ارسباران(قره داغ) باشیم.

در پایان، سالی سرشار از خیر و برکت را برای شما عزیزان از درگاه آفریدگار متعال مسألت نموده و امیدوارم در همه صحنه های زندگی موفق وپیروز باشید.

 

 

دکتر علی سلیمی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer