برگزاری جشنواره رویش با عنوان «از ایده تا ثروت»

planدکترعلی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در اهر درباره برگزاری جشنواره رویش با عنوان «از ایده تا ثروت» اظهار کرد: این جشنواره توسط مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان اهر مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی با حمایت پارک علم و فناوری استان و فرمانداری و ادارات و واحدهای تولیدی اجرا می‌شود.

وی افزود: این جشنواره از ۲۴ اسفند ۹۹ تا ۲۴ فروردین‌ ۱۴۰۰ با هدف حمایت از ایده‌های نو، استعدادهای درخشان و کارآفرینان به‌منظور ایجاد بستری مناسب برای تبدیل ایده به تولید و تجاری‌سازی محصولات فناورانه و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر محورهای این جشنواره را صنایع غذایی، پزشکی و بهداشت و درمان، کشاورزی، کشت و صنعت، فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست‌محیطی و فناوری نانو، رباتیک و مکاترونیک عنوان کرد و گفت: به نفرات و ایده‌های برتر جوائز ارزشمند و تمهیدات ویژه‌ای ارائه می‌شود.

دکترسلیمی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار، ایده و طرح‌های خود را به آدرس الکترونیکی http://eastp.ir و یا به آدرس اهر کیلومتر دو جاده اهر تبریز مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز رشد واحدهای فناور ارسال و برای اطلاع بیشتر از نحوه برگزاری جشنواره با شماره همراه ۰۹۱۴۳۲۶۷۶۹۸ تماس حاصل کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer