دانشگاه آزاد اسلامی اهر میزبان ۲ هزار و ۶۸۴ رقیب در آزمون استخدامی دولت

Saliimiiرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از برگزاری آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی سال ۹۹ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خبر داد
دکترعلی سلیمی شاملو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اعلام کرد این آزمون روزهای پنج شنبه و جمعه مورخه یازدهم و دوازدهم دی ماه در محل ساختمان اختصاصی آزمونهای دانشگاه برگزار می شود.
وی تعداد شرکت کنندگان را طی دو روز برگزاری آزمون ۲۶۸۴ نفر اعلام کرد و افزود روز پنج شنبه در این آزمون ۱۴۶۰ نفر و در روز جمعه نیز ۱۲۶۴ شرکت کننده با هم رقابت خواهند کرد.
این مقام مسئول یاد آور شد در این آزمون۲۶۸۴ نفر از کلیه شهرستانهای منطقه ارسباران حضور دارند که از این تعداد شرکت کننده ۱۴۱۵ آقا و ۱۲۶۹ خانم هستند.
دکتر سلیمی افزود در راستای خدمت رسانی به اهالی منطقه در برگزاری آزمونهای مختلف و تفاهم نامه های امضا شده با سازمان سنجش و دیگر دستگاههای مرتبط کلیه آزمون سراسری (کنکور) و آزمون اداری و استخدامی دستگاههای دولتی و تشکلهای صنفی منطقه ارسباران به جهت امکانات، فضای مناسب و پرسنل مجرب در این دانشگاه برگزار می شود بطوری که درطی سال ۹۹شاهد برگزاری آزمون سراسری، نظام مهندسی،و آزمونهای استخدامی در این دانشگاه هستیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در پایان با اشاره به برگزاری موفق سمینارها و جشنواره ها در سطح بین المللی وملی طی سالهای گذشته از آمادگی این دانشگاه برای برگزاری سمینار، کارگاههای آموزشی و دوره های بلند مدت و کوتاه مدت در محل این دانشگاه در راستای همکاری های بین بخشی و امضای تفاهم نامه همکاری های دو جانبه و چند جانبه خبر داد
https://ana.press/i/550225

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer