راه‌اندازی واحدهای تحقیق و پژوهش در ادارات تخصصی

Farmandar1فرماندار اهر گفت: همکاری بین بخش مراکز آموزش عالی و ادارات موجب ارتقای کمی و کیفی در ارائه خدمات به شهروندان شده و تلاش می‌کنیم در ادارات تخصصی واحدهای تحقیق و پژوهشی راه‌اندازی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهر، رسول خدابخش در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی اهر اظهار کرد: همکاری بین بخش مراکز آموزش عالی و ادارات موجب ارتقای کمی و کیفی در ارائه خدمات به شهروندان می‌شود در همین راستا تلاش می‌کنیم در ادارات تخصصی واحدهای تحقیق و پژوهش را راه‌اندازی کنیم؛ چراکه به تجربیات و یافته‌های پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه‌ها نیاز جدی داریم.

 وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی اهر در توسعه شهرستان اهر این واحد دانشگاهی را برای این شهرستان اهر در حوزه آموزش عالی ذکر کرد و افزود: قطعاً تلاش خواهد شد از ظرفیت‌های دانشگاه در آسیب‌شناسی مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف استفاده شود و از پیشنهاد رئیس دانشگاه در این باره استقبال می‌کنیم.

 فرماندار اهر با تأکید بر فعال شدن گروه‌های پژوهش در ادارات تأکید کرد: باید ادارات با طرح‌های کاربردی و تخصصی و با بهره‌گرفتن از ظرفیت‌های دانشگاهی شهرستان مسیرهای رشد و تکامل در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان طی شود.

 خدابخش عنوان کرد: دیگر زمان مدرک‌گرایی گذشته و فارغ‌التحصیلان باید در کنار تحصیل، تخصص و مهارت کافی نیز داشته باشند تا بتواند بعد از فارغ‌التحصیلی در جامعه مؤثر واقع شوند.

 وی مطرح کرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاهی باید همت و تلاش خود را بر فعالیت در بخش خصوصی و حوزه‌های مختلف مضاعف کنند و در کارهای تولیدی و خدماتی با بهره‌مندی از توانمندی‌ها و خلاقیت خودشان و حمایت ادارات متبوع گام‌های اساسی در حوزه اشتغال و کارآفرینی بردارند تا از حمایت‌های دولت در ارائه تسهیلات و خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شوند.
https://ana.press/i/549533

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer