دکتر علی سلیمی و کانون بسیج اساتید شهرستان اهر پیام تسلیتی به مناسبت در گذشت دکتر داداشی رئیس دانشگاه پیام نور اهر منتشر کرد

dadashiإنّا للّه و إنّا الیه راجِعُونَ

با کمال تأسف و تأثر مطلع شدیم که استاد گرامی جناب دکتر داداشی رئیس دانشگاه پیام نور اهر بر اثر ویروس منحوس کرونا دار فانی را وداع گفته اند.

 اینجانب به نیابت از جامعه دانشگاهی به خصوص اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر این ضایعه غم انگیز را به عموم دانشگاهیان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفرکرده از خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان و خانواده ایشان آرزوی صبر و اجر و طول عمر با عزت را داریم

 روحش شاد یادش گرامی - دکتر علی سلیمی شاملو

 

 

 

خبر رحلت استاد فرهیخته و بسیجی مرحوم جناب آقای دکتر محمدرضا داداشی عضو شورای کانون بسیج اساتید شهرستان اهر و رئیس محترم دانشگاه پیام نور مرکز اهر موجب تالم خاطر گردید. رحلت این استاد فرزانه یک ضایعه علمی، فرهنگی و سیاسی برای جامعه علمی و مجموعه بسیج اساتید می باشد.
کانون بسیج اساتید شهرستان اهر ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم آن عزیز سفرکرده به دوستان، آشنایان، همکاران دانشگاهی و علمی و نیز جامعه بسیج شهرستان اهر تسلیت عرض نموده و از خداوند منان مغفرت و علو درجات را برای آن مرحوم و صبر جزیل برای بازماندگان و خانواده محتر شان مسئلت می نماید.
کانون بسیج اساتید شهرستان اهر

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer