پیام تبریک دکتر علی سلیمی شاملو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به مناسبت آغاز سال 99

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن سال نو و بهار دل انگیز، نوای امید بر رواق دل ها طنین انداز است تا هم پای امیدها، دل ها را به نور ایمان برافروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم. بهار صحنه هنرنمایی نقاش یگانه آفرینش است که با قلم سحر انگیز خویش، رخسار طبیعت را آراسته و عرصه خاک را جلوه گاه تجلی ذات بی همتای خویش ساخته است.

آرزوی شفاعت برای کلیه بیماران وگرفتاران، و غفران الهی برای کلیه عزیزانی که دراین سال پرفراز ونشیب ازدست رفتند،داریم وهمچنین عاجزانه ازخدا می خواهیم که این بلای شوم ( کرونا) را ازکشور ما و کل دنیا بردارد وسال جدید را برای کشورمان سالی با عزت وبرکت وسلامتی پراز نشاط قرار دهد.

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ارزشمند همکاران گرامی در سال 98، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به مردم شریف و فرهنگ دوست شهرستان اهر، جامعه دانشگاهی، علی الخصوص استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی شهرستان تبریک عرض نموده، امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

 

دکتر علی سلیمی شاملو

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer