اهدای کتابهای مرجع یک استاد مقیم آلمان به دانشگاه آزاد اهر

دانشگاه آزاد اهر

رئیس شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در آئین اهداء کتابهای تخصصی یک استاد اهری مقیم آلمان به واحد اهر گفت به جهت اعتمادی که شهروندان و فرهیختگان ارسبارانی به این دانشگاه و دستاوردهای علمی و پژوهشی آن دارند تاکنون بیش از ۴۵۰۰ جلد کتاب تخصصی و نایاب،  کتابخانه شخصی اساتید و فرهیختگان از جمله کتابخانه شخصی پرفسور فرید پدر جغرافیای نوین ایران و پرفسور بهرام امیراحمدیان، اساتید و شخصیتهای متعدد به این کتابخانه اهدا شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با قدردانی از این اقدام ارزشمند فرهنگی این امر را نشان از علاقمندی فرهیختگان اهری به زادگاه خود اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود با تداوم اینگونه تعاملات و همکاری شهروندان ارسبارانی مقیم داخل و خارج ازکشور بتوانیم در تقویت و توسعه پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی قدمهای موثری برداریم.

وی افزود دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بعنوان بزرگترین مجتمع آموزشی منطقه ارسباران و شمال شرق استان آذربایجان شرقی دارای دو کتابخانه مرکزی و انسانی بوده و هم اکنون بیش از 53000 جلد کتاب با عناوین و تخصصهای مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، پزشکی و قریب به ۹هزار کتب مرجع به زبانهای فارسی و لاتین در این کتابخانه موجود می باشد.

این مقام مسئول با اشاره به امکانات و فضای مناسب پژوهشی و مطالعاتی گفت: به جرأت می توان اذعان کرد که کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر یکی از بزرگترین و فنی ترین کتابخانه شمالشرق استان و منطقه ارسباران می باشد که می تواند منبعی مناسب برای علاقه مندان و دانش پژوهان و علاقمندان تحقیق و پژوهش قرار گیرد.

به گزارش آنا در این مراسم تعداد قابل توجهی کتاب تخصصی مرجع در رشته برق توسط دکتر سالار بایبوردی استاد دکتری برق که هم اکنون در کشور آلمان اقامت دارد تحویل کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر شد. 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer