دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر آماده اجرای پژوهش های کاربردی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است

 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از آمادگی این دانشگاه برای اجرای پژوهش های کاربردی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.
دکتر نادر اسدی در شورای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان که در محل این دانشگاه برگزار شد گفت: این دانشگاه امادگی دارد با همکاری شورای امر به معروف و نهی از منکر پژوهشهای کاربردی در این حوزه را با مشارکت و تحقیقات میدانی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی در قالب تحقیق، پایان نامه و سایر موارد پیشنهادی انجام دهد.
وی از مسئولین امر خواست با تعیین شاخص ها و معیارهای پژوهشی از سوی شورای امر به معروف و نهی از منکر زمینه را برای مشارکت دانشجویان در راستای معنویت افزایی و ترویج این فریضه فراهم نمایند.
دکتر نادر اسدی با اشاره به فعالیت های سه تشکل مهم بسیج شامل بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویان و فعالیت شورای فرهنگی با مشارکت نهادهای فعال فرهنگی داخل دانشگاه ،اقدامات موثری در قالب نشست های روشنگری، برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و معنوی دراین واحد انجام شده که نقش پررنگی را در راستای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر و جذب دانشجویان به مسائل معنوی و دینی داشته است که از جمله آنها حضور پررنگ دانشجویان در مراسمات مذهبی و علاقه مندی این عزیزان در مشارکت در اینگونه برنامه ها نشان از تأثیرگذاری برنامه های اجرایی دانشگاه دارد.
وی یاداور شد تلاش بر این است با تداوم و پرمحتوی کردن این نشست ها با بهره گیری از اساتید با تجربه گامی عملی در همگانی کردن این فریضه الهی بخصوص در بین قشر فرهیخته دانشگاهی برداریم.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

کانال تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر