گروه زبان انگلیسی و زبان شناسی

آشنایی با گروه زبان انگلیسی و زبان شناسی همگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر:

گروه زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از سال 1387 کار خود را با یک ورودی در مقطع کارشناسی ناپیوسته با تعداد 16 دانشجو آغاز کرد. از همان سال با تلاش بی وقفه ریاست محترم و مسئولان دلسوز و جذب اساتید بازنشسته ، متبحر و فرهیخته سایر دانشگاهها و همچنین استخدام و بورسیه اساتید جوان، واحد توانست در مقاطع کارشناسی ارشد زبان شناسی همگانی در سال 87، آموزش زبان انگلیسی در سال 88 و ادبیات زبان انگلیسی در سال 90 دانشجو جذب نماید. اخیرا این واحد دانشگاهی توانسته است درمقطع دکتری آموزش زبان انگلیسی نیز موفق به جذب دانشجو گردد و از سال 90 این مقطع دانشگاهی نیز فعال بوده و دانشجویان در حال تحصیل می باشند. علاوه بر موارد مذکور، گروه مسولیت تدریس دروس زبان تخصصی و عمومی سایر گروهای دانشگاه را نیز عهده دار است.


 

مشاهده اعضای هیات علمی تمام وقت گروه زبان انگلیسی و زبان شناسی همگانی

 


اعضای حق التدریس فعال گروه زبان انگلیسی به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی مرتبه علمی تحصیلات تصویر رزومه علمی
آقای دکتر سید مهدی عراقی   دکتری آموزش زبان انگلیسی    
آقای دکتر ناصردشت پیما   دکتری ادبیات انگلیسی    
خانم دکتر ویدا رحیمی نزاد   دکتری ادبیات انگلیسی    

در حال حاضر مدیریت گروه زبان شناسی همگانی برعهده جناب آقای دکتر سید مهدی عراقی ومدیریت گروههای آموزش زبان انگلیسی، ادبیات انگلیسی در مقاطع ارشد و دکتری برعهده سرکار خانم دکتر دواتگری می باشد.
لازم به ذکر است که به منظورتسهیل در یادگیری و درک بهتر ،گروه زبان انگلیسی مجهز به لابراتوار زبان می باشد. همچنین این گروه برگزاری دروه های آموزشی مختلفی را جهت ارتقا سطح زبان آموزی اساتید واحد بر عهده داشته و تا کنون دوره های TOFEL, IELTS را در این واحد برگزار کرده است.
جذب و استخدام اساتید متعهد و متبحر با مدرک دکتری در رشته های زبان شناسی همگانی و مترجمی زبان انگلیسی ، ایجاد رشته مترجمی زبان در مقطع ارشد و زبان شناسی همگانی در مقطع دکتری از اهداف پیشروی این گروه می باشد.

نمایی چند از لابراتور گروه زبان انگلیسی:


رشته ها و تـرم بندی

مقطع دکترا:

  آموزش زبان انگلیسی (دکترا)

مقطع کارشناسی ارشد:

  زبان شناسی همگانی (کارشناسی ارشد ناپیوسته)

  آموزش زبان انگلیسی (کارشناسی ارشدناپیوسته)

  زبان و ادبیات انگلیسی (کارشناسی ارشد ناپیوسته)

 

مقطع کارشناسی:

آموزش زبان انگلیسی (کارشناسی ناپیوسته)

TelegraminstagramSoroushFacebook

ThumbnailViewer